AMPAT – úzký policový regál v dubu Sonoma

je moderní a praktický kus nábytku vhodný pro různé účely a prostředí. Jeho rozměry jsou 30 x 175 x 34 cm a barevné provedení je v dubu sonoma.

Funkčnost a univerzálnost

Tento šikovný policový regál se hodí do mnoha různých prostor, včetně kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností. V podstatě kamkoliv se hodí úzký a přitom prostorný regál na dokumenty, knihy, slovníky, nebo jiné potřeby pro práci či studium.

AMPAT je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. DTD laminovaná, ABS hrany a kovové úchyty jsou kombinací, kterou si Váš regál zaslouží.

Jak si AMPAT sestavit podle svých představ

Možnost poskládat si sestavu dle vlastních představ je další výhodou, kterou AMPAT nabízí. Díky tomu získáte regál přesně podle svých potřeb a představ.

AMPAT je dodáván v demontu, což znamená, že ho můžete snadno a rychle sestavit podle návodu, který vám dodavatel přiloží. Sestavování není nic těžkého a můžete si tak ušetřit peníze za montáž.

Záruka 24 měsíců

Nakupujte s klidem v srdci, protože AMPAT nese záruku na 24 měsíců. V případě že by se s ním něco stalo, neváhejte kontaktovat prodejce, který se o Vás postará.

Aby byl skvělým doplňkem Vašeho bytu, pracovny či kanceláře, klikněte na odkaz www.nabytekted.cz/produkt/ampat-uzky-policovy-regal-dub-sonoma a neváhejte si ho objednat.

AMPAT úzký policový regál v dubu Sonoma

Tento úzký policový regál je nejen praktickým a univerzálním nábytkem, ale také moderním a vkusným doplňkem prostoru. Rozhodně se nebojte experimentovat a vytvořit si vlastní sestavu regálů z AMPAT nabídky, která je na nabytekted.cz.