Designová pohovka s rozkladem Elitte v žluté barvě Loco – stylový a praktický kousek pro váš obývací pokoj

Moderní pohovka Elitte, kterou vám dnes představíme, je nádherným kouskem nábytku, který pořídíte za super akční cenu. Kromě svého stylového designu vás zaujme také praktickým rozkladem, který umožní snadno a rychle přeměnit pohovku na pohodlnou postel pro hosty.

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii

Její cena je opravdu nenápadná, a tak se na ní podívejte co nejdříve, aby vám neutekla.

Sedačka v potahu kvalitní žinilka Loco – příjemná na dotek a odolná plyšová látka

Sedačka na Elitte pohovce je potažena kvalitní látkou žinilka Loco, která je nejen příjemná na dotek, ale také odolná proti poškození. Plyšová látka vypadá velmi luxusně a bude se vám krásně snít na ní, ale současně je také odolná vůči rychlé absorpci nečistot a tekutin. Proto se nebojte, že byste měli potíže s čistěním, když se něco rozlije.

Nábytek na Elitte pohovce je nejen krásným kouskem do vašeho interiéru, ale také praktickým a funkčním řešením. Díky rozkladacímu systému se snadno přemění na pohodlnou postel pro hosty a navíc nabízí velký úložný prostor v přihrádce pod sedem. Designová pohovka s rozkladem Elitte tak není pouze cenově výhodným výběrem, ale také skvělým řešením pro každého, kdo hledá stylovou a praktickou pohovku.

Rozměry pohovky a další specifikace

Zajímá vás, jaké jsou rozměry této krásné pohovky? Přinášíme pro vás všechny potřebné informace:

  • Rozměry: 250x90cm
  • Plocha po rozložení: 215x145cm
  • Výška sedu: 40cm
  • Hloubka sedu: 58cm
  • Výška nožiček: 13cm

Díky těmto specifikacím si můžete představit, jak pohodlné posedávání na pohovce Elitte bude. A jak jsme již zmínili, pohovka je také velmi praktická a nabízí spoustu úložného prostoru. Proto se nebojte a pořiďte si tuto krásnou část nábytku do svého interiéru ještě dnes.

Designová pohovka s rozkladem Elitte v žluté barvě Loco

Chcete opravdu stylového a kvalitního kousku nábytku do vašeho obývacího pokoje? Elitte pohovka je pro vás tou správnou volbou.