Moderní designové posuvné dveře Expedo AIDA PLUS: Dub kraft zlatý v rozměru 96x205x1,6 cm


Moderní designové posuvné dveře Expedo AIDA PLUS: dub kraft zlatý v rozměru 96x205x1,6 cm

Chcete-li svému domu dodat unikátní a moderní vzhled, najdete v Expédo to pravé řešení. Nabízíme vám moderní designové posuvné dveře Expedo AIDA PLUS v rozměru 96x205x1,6 cm, které jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu o síle 1,6 cm.

Obdélníkový úchyt v černé barvě

Expedo AIDA PLUS jsou vybaveny elegantním obdélníkovým úchytem v černé barvě, který zajišťuje snadnější otevírání dveří. Úchyt doplňují dekorativní pruhy široké 1,6 cm, které tvoří moderní vzhled dveří a dodávají jim unikátní charakter.

Šířkové a dekorační varianty

Vybírat můžete ze tří šířkových parametrů a také ze čtyř nádherných dekorů. V naší nabídce najdete posuvné dveře Expedo AIDA PLUS v dekorech dřeva: dub kraft zlatý, dub amor, dub siena a dub rustic. Díky této široké škále dekorů si můžete vybrat takové, které budou dokonale ladit s vaším interiérem.

Každá varianta je navíc vyrobená z prvotřídního materiálu s délkou 96 cm a výškou 205 cm.

Možnost dokoupení systému tichého zavírání

Jak už jste se jistě přesvědčili, Expedo AIDA PLUS jsou venkovními a interiérovými dveřmi, které se vyznačují moderním designem a kvalitním provedením. Kromě toho jsou velmi praktické a nabízejí i možnost dokoupení systému tichého zavírání.

Systém tichého zavírání může být velkou výhodou, pokud hledáte dveře, které budou navíc velmi pohodlné na ovládání a využívání. Systém zajišťuje plynulé a tiché zavírání dveří, což přispívá k vašemu pohodlí a zvyšuje kvalitu vašeho života.

Pokud tedy hledáte moderní designové posuvné dveře, které se vyznačují kvalitním provedením, vyberte si posuvné dveře Expedo AIDA PLUS, které poskytují celou řadu výhod a možností. Navíc nyní s odkazem na web NaByTekted.cz si můžete tento produkt objednat ještě výhodněji, než jste si původně mysleli.

Shrnutí:

  • Posuvné dveře
  • Černý úchyt
  • Dekorativní pruhy
  • Výběr ze tří šířkových variant a čtyř dekorů
  • Možnost dokoupení systému tichého zavírání

Použité materiály: LTD