Nová šatní skříň Rita S2 s velkým zrcadlem a černým designem v délce 180 cm

Dlouho jsem hledala skříň, která by se mi zamlouvala a vyhovovala jak po stránce designu, tak i vlastností. A pak jsem narazila na skvělý kousek – šatní skříň Rita S2 se zrcadlem, která má všechny vlastnosti, které jsem hledala.

Posuvná šatní skříň Rita se zrcadlem

Skříň má posuvné dveře, což ji činí velmi praktickou a skvělou volbou do menších prostor. Dveře jsou osazeny velkým zrcadlem, které místnost opticky zvětší a současně je to i velmi praktické pro každodenní účely.

Šatní skříň Rita S2 s velkým zrcadlem a černým designem

Jaký je design této skříně?

Nadčasové barvy a jednoduché linie

Design skříně je velmi moderní a nadčasový. Jedná se o černou skříň s jednoduchými liniemi. Tuto skříň bych doporučila všem, kteří hledají kus nábytku, který bude vypadat dobře i po letech a bude se hodit do každého interiéru.

Skříň má korpus z 16 mm silné laminované desky a čela z MDF desky tloušťky 18 mm s viditelným frézováním. Madla jsou ve zlaté barvě, což je velmi elegantní detail.

Satní skříň Rita S2 s velkým zrcadlem a černým designem

Jaké jsou další technické parametry této skříně?

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 180x200x62 cm

Skříň má šířku 180 cm, výšku 200 cm a hloubku 62 cm. Skříň je velmi prostorná a umožní Vám uspořádání Vašich věcí podle velikosti i typu. Uvnitř skříně jsou velké police a tyče na zavěšení oblečení, což ulehčí organizaci Vašich věcí a usnadní orientaci v garderobě.

Tuto šatní skříň Rita S2 s velkým zrcadlem a černým designem v délce 180 cm Vám vřele doporučím. Pokud se zajímáte o tuto skříň, můžete si ji zakoupit na následujícím odkaze: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/satni-skrin-rita-s2-se-zrcadlem-180cm-cerna.