Osouvejte se v stylu s Profod Osuškou Fina cinnamon!


Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška s celoplošným vetkávaným vzorem, která je savá, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne.

Proč si vybrat Profod Osušku Fina cinnamon?

– má celoplošný vetkávaný vzor

– je velmi savá, a přitom rychle schne

– vyznačuje se vysokou gramáží pro maximální komfort

– je vyrobená z příjemné bavlny pro šetrnost k pokožce

– má jemná a odolná vlákna česané bavlny

– dosahuje maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání

– má nižší hustotu povrchu pro rychlejší schnutí

Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Proto doporučujeme používat je šetrně a jen v malých dávkách. Abyste si mohli užít všechny výhody této úžasné osušky, můžete si ji objednat na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/profod-osuska-fina-cinnamon-70-x-140-cm.

Profod Osuška Fina cinnamon

Díky svému hebkému a savému povrchu vám osuška Fina cinnamon zpříjemní každodenní rituály v koupelně. Sázíte na kvalitu a design? Pak si nenechte ujít tuto skvělou osušku od renomovaného výrobce Profod.