Rohová sedačka ALISTAIR L, hořčicová barva M41 – pohodlný kousek pro moderní obývací pokoj!

V obývacím pokoji je rohová sedačka často jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pokud proto hledáte kvalitní a pohodlnou rohovou sedačku s moderním designem, může se vám líbit model ALISTAIR L v hořčicové barvě M41. Tento kousek nábytku je vhodný pro prostorný obývací pokoj a nabízí řadu zajímavých vlastností, které si zde přiblížíme.

Rozkládací rohová sedačka

Jednou z výhod sedačky ALISTAIR L je její univerzální použití. Roh lze totiž snadno smontovat na levou nebo pravou stranu sedačky, což zaručuje skvěle využití prostoru v obývacím pokoji. Navíc nabízí rozkládací funkci, čímž se může snadno proměnit v pohodlnou postel pro vaše hosty. Ložná plocha má rozměry 200 x 140 cm, takže vám nabídne dostatek prostoru k odpočinku.

Moderní design a úložný prostor

Rohová sedačka ALISTAIR L se vyznačuje pohodlným a moderním designem, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Součástí sedačky jsou 3 velké a 2 menší polštáře, které vám zajistí pohodlné sezení. Navíc sedačka nabízí úložný prostor, kam můžete uložit například polštáře či přikrývky. Sedačka je celočalouněná, takže působí velice elegantně a stylově.

Prošívané sedáky a kvalitní materiály

Výroba kusu nábytku ALISTAIR L v hořčicové barvě M41 byla prováděna s velkou pečlivostí a profesionálními postupy. Sedačka disponuje prošívanými sedáky, které vám zajistí pohodlné sezení a dokonalý relax. Materiálem pro výrobu sedací části byla použita kvalitní pěna poliuretanová T30, díky čemuž má sedačka dlouhou životnost a dobrou odolnost. Nízké nohy na černém plastovém základu dodávají celému kusu nábytku moderní vzhled a vysokou stabilitu.

Celkové rozměry sedačky jsou 226 x 83 x 143 cm a výška sedu je 43 cm. Pokud hledáte kvalitní a moderní rohovou sedačku, kterou si můžete snadno a rychle rozložit v postel, může být model ALISTAIR L v hořčicové barvě M41 skvělou volbou pro váš obývací pokoj. Navíc je tato kvalitní sedačka nabízena za velmi příznivou cenu. Pokud chcete zjistit více detailů a objednat si ALISTAIR L, klikněte na tento odkaz.

Sedačka Alistair L