Šatní skříň Rita W2: prostorná úložná možnost s elegantním zrcadlem a výběrem barev

Jedním z klíčových prvků vybavení každého interiéru je šatní skříň. A právě s tou nejlepší nám může pomoci šatní skříň Rita W2, která nabízí prostor pro oblečení a ostatní věci, které máme rádi. Navíc je kouzelně vybavena elegantním zrcadlem. Pokud hledáte dokonalou šatní skříň, Rita W2 je ta pravá volba.

Posuvná šatní skříň Rita se zrcadlem

Šatní skříň Rita W2 se pyšní praktickou posuvnou konstrukcí, která umožňuje snadný přístup k věcem, které v ní máte. Tato skříň disponuje jedním zrcadlem, ve kterém se můžete ohlédnout, když si oblékáte oblečení. Kromě toho zrcadlo může opticky zvětšit interiér místnosti, ve které stojí.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Vnitřní uspořádání šatní skříně Rity W2 je plně modulární, což usnadní organizaci vašich věcí. Šatní skříň disponuje mnoha věšáky, police a zásuvkami, takže všechny vaše věci zůstanou na svých místech. Díky tomu, že má Rita W2 volné stěny, můžete využít místo k postavení botníku nebo komody.

Nadčasové barvy a jednoduché linie

Tento model nabízí širokou škálu barev, včetně černé a bílé, které dodají interiéru elegantní vzhled. Pro její design jsou charakteristické línie minimalistického stylu a jednoduchost, takže bude skvěle ladit s jiným nábytkem v místnosti. Šatní skříň Rita W2 s rozdílně zbarvenými dveřmi vytváří zajímavé kontrasty, které osvěžují interiér.

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

Čela MDF deska tl. 18 mm s viditelným frézováním

Madla ve zlaté barvě

Posuvný systém BIMAK

Povrchová úprava hrany odolná proti poškození s 0,5 mm silnou PVC dýhou

Šatní skříň Rita W2 je dodávána v demontu, ale její sestavení není složité. Pokud hledáte prostorově úspornou, ale prostornou a praktickou šatní skříň, je šatní skříň Rita W2 ideálním řešením.

Šatní skříň Rita W2: prostorná úložná možnost s elegantním zrcadlem a výběrem barev

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 120x200x62 cm