Šedá koupelnová podložka z recyklovaného plastu Wenko Gata: ideální volba pro udržitelnou domácnost!


Vybavte si koupelnu se stylovými a praktickými produkty od značky Wenko

Wenko je německá značka, která dodává koupelnové doplňky, kosmetické organizéry, koše na prádlo a mnoho dalších praktických produktů pro domácnost. Jejich hlavním cílem je ulehčit život svým zákazníkům a přitom nezatěžovat přírodu. Proto se Wenko zaměřuje na výrobu produktů s ohledem na udržitelnost a snižování množství odpadu.

Podložka z recyklovaného plastu Wenko Gata

Šedá koupelnová podložka z recyklovaného plastu Wenko Gata je jedním z těchto udržitelných produktů. Tato podložka je vyrobena z 18 recyklovaných PET lahví, což představuje snížení množství odpadu a zároveň šetrnost vůči přírodě.

Použití této koupelnové podložky je velmi jednoduché. Stačí ji položit na koupelnovou podlahu a po sprše na ni postavit nohy. Díky podložce budete mít nohy v suchu a zároveň se sníží riziko uklouznutí na vlhkém povrchu. Podložka má rozměr 50 x 80 cm, takže je dostatečně velká pro většinu koupelen.

Koupelna jako místo pro udržitelnost

Vybavte si koupelnu také dalšími udržitelnými doplňky od Wenko. Například si pořiďte sprchový koš na baterie, který funguje bez baterií a zároveň filtruje vodu. Můžete tak ušetřit mnoho peněz za elektřinu a vodu. Další možností jsou koupelnové organizéry z bambusu nebo recyklovaného plastu, které jsou nejen praktické, ale i stylové.

Šedá koupelnová podložka z recyklovaného plastu Wenko Gata

Udržitelnost ve vaší domácnosti je důležitá pro budoucnost planety. Využijte tedy produkty od Wenko, které jsou šetrné k přírodě a zároveň praktické a stylové.

Pokud vás zaujala šedá koupelnová podložka z recyklovaného plastu Wenko Gata, můžete si ji zakoupit na stránkách Maliboo za skvělou cenu. Navštivte produkty přes odkaz zde.