Styl a funkčnost v jednom – Nová Actona Komoda Nagano dub!

Komoda Nagano je ve své formě minimalistická, ale zároveň je velmi praktická. Je vybavena třemi zásuvkami, po stranách jsou za dveřmi ukryté police. Komoda Nagano má dřevěné nohy a konstrukci z MDF desky zakončenou dubovou dýhou. Jednoduchá forma umožňuje rychlou a snadnou montáž.

Specifikace produktu:

  • Komoda v klasickém stylu
  • Tři prostorné zásuvky
  • Teplý přírodní odstín dřeva
  • Kónické nohy z dubového dřeva
  • Police za dveřmi
  • Materiál: MDF deska s dubovou dýhou
  • Odolná a stabilní struktura

Rozměry:

Výška: 75 cm

Šířka: 150 cm

Hloubka: 40 cm

Actona Komoda Nagano dub je vynikající volbou pro milovníky kvalitního nábytku s moderním designem. Tento kousek se dokonale hodí pro výzdobu obývacího pokoje i ložnice. Jeho přírodní odstín dřeva se snadno sladí se všemi dekoračními prvky a vytváří dojem příjemného a útulného prostoru.

Komoda Nagano je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje pevnost a stabilitu. Zcela jistě se stane obdivovaným kouskem nábytku v vašem domě a stane se jedním z nejvýraznějších prvků interiéru.

Nebojte se experimentovat s různými styly a různými druhy nábytku. Spojujte jednoduché kusy nábytku s netradičními prvky, jakými jsou například moderní dekorace či umělecká díla. Tyto prvky navíc zdůrazní krásu vaší nové komody.

Nakupovat můžete pohodlně z domova v našem internetovém obchodě. Prohlédněte si Actona Komodu Nagano dub a objevte, jaký dotek jednoduchého nábytku dokáže udělat na vašem interiéru. Koupíte ji zde:

Actona Komoda Nagano dub

Komoda Nagano

Náš internetový obchod nabízí mnoho dalších kvalitních kousků nábytku, které vám dodají inspiraci a nápad, jak pečlivě navrhnout interiér vašeho domova. Jsme připraveni vám vždy poradit a vytvořit pro vás unikátní atmosféru vašeho doma nebo kanceláře. Věřte nám, že kvalita a cena jdou ruku v ruce, a proto náš výběr nábytku splňuje ty nejvyšší nároky. Těšíme se na vaši návštěvu.