Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68205 černá – dokonalý doplněk pro moderní exteriéry

Venkovní svítidlo pro zavěšení na zeď vyrobené z odolného ABS plastu s nadstandardní IP ochranou je ideální pro moderní exteriéry. Tento elegantní kousek dodá každému domu šmrnc a zároveň zajišťuje dostatek světla pro bezpečné pohybování v nočních hodinách.

Design a funkce

Design svítidla je jednoduchý, ale moderní. Černá barva působí elegantně a dokonale ladí s většinou barevných kombinací. Svítidlo má obdélníkový tvar a rozměry 98 x 126 x 190 mm.

Pro zajištění maximálního komfortu a účinnosti, lze svítidlo BAP-68205 vybavit senzorem pohybu. Díky tomu svítidlo samo rozsvítí v momentě, kdy se v jeho dosahu objeví nějaký pohyb. Tento senzor dokáže zachytit pohyb až na vzdálenost 3,5 metru.

Díky použitému materiálu, ABS plastu, je svítidlo nesmírně odolné vůči různým povětrnostním podmínkám. Svítidlo má také ochranu proti vniknutí vody a prachu, která splňuje nadstandardní stupeň IP44. To znamená, že svítidlo dokáže chránit před kapkami vody a prachem.

Montáž a instalace

Montáž svítidla je velmi jednoduchá a není třeba na ni mít žádné zvláštní znalosti. Svítidlo je vybaveno montážními otvory, kterými se připevní na zeď. Pokud si nejste jistí, jak správně svítidlo namontovat nebo pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného místa, kontaktujte odborníky.

Chcete mít tento dokonalý doplněk také u vás doma? Navštivte naši eshopovou stránku a objednejte si venkovní nástěnné svítidlo BAP-68205 černá za nejlepší cenu na trhu. Stačí kliknout na tento odkaz: Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68205 černá a svítidlo bude brzy u vás doma.

Venkovní nástěnné svítidlo BAP-68205 černá

Svítidlo BAP-68205 je perfektním doplňkem pro moderní exteriéry. Jeho eleganci, jednoduchost a funkčnost už ocenily tisíce spokojených zákazníků. S pořízením tohoto nástěnného svítidla nejen vylepšíte design vašeho domu, ale také zajistíte bezpečné pohybování v noci. Tak nečekejte a objednejte si ho ještě dnes!